Продавец Кухар (інтернет магазин спецій, кави, цукрових декорацій, товари для кондитерів) развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
339 отзывов
Кухар-інтернет магазин товари для кондитерів, приправи, спеції, цукрові прикраси, посипки.
+380931297908
+380671495662
+380953125980
+380931297908

"Коктейль", Перламутр, Преміум, Етюд

ТМ «ДОБРИК» Провідна українська компанія, яка спеціалізується на виробництві, фасуванні та продажі сипучих кондитерських сумішей, засобів професійного декорування та слодких прикрас до кондитерськи виробів, а отже реалізує повний цикл у забезпеченні якісною продукцією споживачів, починаючи від імпорту відбірної сировини до постачання товарів у торгові точки. ДОБРИК- це не лише чарівний персонаж та солодких справ майстер, це – велика, могутня родина, яка з дня у день працює задля покращення і розширення асортименту кондитерських добавок, казкових прикрас та декорацій до кондитерських виробів. ТМ «ДОБРИК» дарує натхнення та бажання створювати смачні десерти, декорувати та оздоблювати, втілювати будь-які кондитерські фантазії і перетворювати солодощі на справжні шедеври! Кондитерське мистецтво вимагає досить багато часу та сил. Ми пропонуємо все для того, щоб максимально спростити процес приготування десертів, зекономити час та порадувати своїх рідних домашніми смаколиками.

"Добрик" - кондитерських справ майстер.

Майстри кондитерської справи створюють неперевершений солодкий декор для весільних тортів і короваїв.

Широкий асортимент.

1 2