Якісний товар,швидка відправка !
Дуже дякую за швидке реагування та доставку! Дуже обережно запаковано, щоб нічого не пошкодилось! Рекомендую!
Дякую продавцю, гарний виріб. Окреме спасибі, що так запакували добре, бо на пошті коробку пошкодили, але виріб залишився цілий
Якісний товар,швидка відправка !
Дуже дякую за швидке реагування та доставку! Дуже обережно запаковано, щоб нічого не пошкодилось! Рекомендую!
Дякую продавцю, гарний виріб. Окреме спасибі, що так запакували добре, бо на пошті коробку пошкодили, але виріб залишився цілий